سفارش با يک کليک
برآورد هزينه ترجمه

درخواست تماس با کارشناسان

ترجمه مقاله ISI به صورت تضمینی

گروه مترجمین ایران نیتیو (www.IranNative.com)

دپارتمان ترجمه تخصصی مقالات ISI

آیا میدانید تا کنون بیش از دو هزار و سیصد مقاله ترجمه شده یا ویرایش شده توسط ایران نیتیو در مجلات ISI با ایمپکت فکتور بالای یک به چاپ رسیده است؟

فرآیند ترجمه مقاله به چه صورت است؟

فرآیند ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه مقاله ISI در گروه ایران نیتیو به شکلی منحصر به فرد طراحی شده تا فقط مترجمینی که خود دارای مقاله چاپ شده در یک رشته و تخصص ویژه هستند بتوانند مقاله مشتریان گرامی را ترجمه کرده تا بالاترین سطح اثربخشی حاصل شود.

به همین دلیل است که طیف وسیعی از اساتید دانشگاههای علوم پزشکی مشهد، تبریز، تهران، کرمان و یا اساتید برتر مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان، مهندسی صنایع و مهندسی برق یزد، اساتید کشاورزی و ترویج کشاورزی تربیت مدرس، اساتید مهندسی عمران دانشگاه فردوسی مشهد و دانشجویان دکتری آنها جزو مشتریان ارزشمند و همیشگی ایران نیتیو میباشند.

آنچه خدمات ترجمه مقاله ISI را در ایران نیتیو نسبت به سایر موسسات متمایز میسازد، نظارت برترین تیم تخصصی ترجمه پس از اتمام ترجمه میباشد و کلیه سفارشات پیش از تحویل به مشتریان بررسی میشود تا احتمال خطا به حداقل کاهش یابد. در حقیقت فرآیند ترجمه مقاله در ایران نیتیو شامل ترجمه تخصصی مقاله توسط مترجم متخصص و سپس نظارت و ارزیابی توسط تیم بررسی کیفی میباشد.

پس از تحویل سفارش به مشتریان گرامی نیز مشتریان تا ۴ روز فرصت دارند هرگونه ایراد احتمالی در ترجمه را به موسسه اطلاع دهند تا در مدت ۲۴ ساعت نسبت به اصلاح آن اقدام گردد زیرا معتقدیم بهترین داور برای بررسی کیفیت ترجمه، شخص مشتری است که قطعا دارای دانشی فراگیر در حوزه تخصصی خود میباشد.

هزینه ترجمه را چگونه محاسبه کنیم؟

محاسبه هزینه ترجمه مقاله در ایران نیتیو بر اساس حجم کلمات مقاله انجام میشود و در بالای همین صفحه قسمت برآورد هزینه ترجمه میتوانید هزینه را بر حسب کلمه محاسبه فرمایید. اما زمان تحویلبر حسب هر رشته و ترافیک کاری موسسه متفاوت است و پس از ثبت سفارش، به صورت دقیق در پیش فاکتور به شما اعلام خواهد شد و هیچگونه تاخیری نسبت به زمان وعده داده شده وجود نخواهد داشت و تلاش میشود سفارشات همیشه زودتر از برنامه به مشتریان گرامی تحویل شوند. علت اینکه زمان تحویل ترجمه مقاله در رشته های مختلف یکسان نیست، تاکید بر کیفیت ترجمه تخصصی مقاله است تا سفارش فقط توسط مترجم همان رشته خاص انجام شود.

سیاست حفظ امنیت اطلاعات و داده های مرتبط با مقالات مشتریان با سختگیری شدیدی اعمال میشود تا احتمال هرگونه سوء استفاده از مقالات از بین برود.

در سوی دیگر در خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات نیز ترجمه تخصصی و با کیفیت برای پژوهشگران کشور فراهم شده است و تا کنون بیش از ۱۴ هزار مقاله ترجمه شده در دیتابیس ایران نیتیو به مشتریان تحویل شده است. این خدمات مناسب افرادی است که کیفیت متن و ترجمه برای آنها اهمیت بالایی دارد تا از این متن در مقالات یا رساله و پایان نامه خود در بخش پیشینه پژوهش و ادبیات تحقیق استفاده نمایند. در این خدمات نیز ترجمه مقاله صرفا توسط مترجمین تائید صلاحیت شده انجام میشود تا بالاترین سطح کیفیت حاصل شود.

دپارتمان ترجمه مقاله ایران نیتیو، قبل از ترجمه، به عنوان یک مشاور پاسخگوی سوالات شماست و همچنین بعد از ترجمه با خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت اساتید، دانشجویان و پژوهشگران گرامی می باشد.

(پاسخگویی، رضایتمندی مشتری، کیفیت متمایز، ترجمه فوق تخصصی، خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته)