سفارش با يک کليک
برآورد هزينه ترجمه

درخواست تماس با کارشناسان

استخدام مترجم

مدیریت گروه IranNative بر این اعتقاد است که مهم­ترین سرمایه شرکت، مترجمین فعال و دارای وجدان کاری هستند. در طول فعالیت این شرکت، کیفیت فعالیت مترجمین، تاثیری چشمگیر بر برند IranNative داشته است و مدیریت شرکت همراه با تیم تخصصی نظارت کیفی، به صورت دائم بر ترجمه­ ها نظارت دارند. اگر دارای تجربه کافی در امر ترجمه و ویراستاری متون و مقالات به صورت ویراستاری مقالات انگلیسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی هستید؛ اگر میتوانید کار واگذار شده به خود را در موعد مقرر (بدون حتی یک ساعت تاخیر) و با کیفیت بالا تحویل دهید، مایه افتخار ماست که در محیطی صمیمی و رقابتی از همکاری شما بهره­ مند شویم و نام تجاری IranNative را در اذهان ماندگار کنیم (لطفا مترجمین انگلیسی به فارسی، درخواست ارسال نفرمایند). پس از تائید مدیریت، شما تا انجام سه کار اول، در لیست موقت مترجمین شرکت قرار میگیرید (البته همراه با پرداخت حق الزحمه کامل هر سفارش) و در صورت رضایتمند بودن کیفیت و زمانبندی ترجمه، به همکاران دائمی ما خواهید پیوست. خواهشمندیم یک رزومه از فعالیتهای انجام شده همراه با چهار نمونه کار از هر رشته ای که در تخصص شماست، برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی، هماهنگی لازم با شما به عمل آید.

لطفا به موارد زیر کاملا دقت نمایید:

– به درخواستهایی که رزومه و یا نمونه کار کمتر از چهار مورد داشته باشد، رسیدگی نخواهد شد.

– هر نمونه کار شامل متن اصلی و متن ترجمه شده باشد و برای هر نمونه، چهار صفحه کافی است.

– نمونه کارهایی که در سطح طلایی ارزیابی نشوند، به هیچ وجه پاسخ داده نمیشود.

– مترجمینی که امکان تحویل به موقع سفارشات را ندارند، لطفا رزومه و نمونه کار ارسال نفرمایند. هر ساعت تاخیر در تحویل ترجمه، با ۵ درصد کسر حق الزحمه همراه است.

– مترجمین فارسی به انگلیسی و ویراستاران زبان انگلیسی، ضروری است که در حوزه تخصص خود دارای مقالات چاپ شده معتبر باشند (حداقل سه مقاله). مترجمین محترمی که در رشته های مرتبط با زبان انگلیسی تحصیل کرده اند، نیاز به ارسال مقاله چاپ شده ندارند و فقط کیفیت نمونه های ارسالی بررسی خواهد شد.

– تا چهار روز پس از دریافت رزومه و نمونه کار، در صورت مورد قبول بودن سطح کیفی ترجمه شما، با شما تماس خواهیم گرفت. اگر با شما تماسی گرفته نشد، نمونه های شما مورد پذیرش قرار نگرفته است. بنابراین لطفا از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای پیگیری خودداری فرمایید.

– برای مترجمین طلایی شرکت در تمامی روزهای سال حتی ایام تعطیل، ارسال سفارش تضمین میشود. طبیعتا هر مترجم در پذیرش یا رد سفارش مختار است. پرداخت هزینه ترجمه تا ۷۲ ساعت پس از تحویل ترجمه به موسسه و بررسی دقیق آن توسط کارشناسان شرکت، انجام میگیرد.

– استفاده مستقیم از نرم افزارهای ترجمه، یک خط قرمز برای موسسه ایران نیتیو است و در صورت اثبات این موضوع، نام مترجم متخلف به کلیه شرکتهای ترجمه کشور اعلام میشود و کلیه حقوق پرداخت نشده مترجم مورد نظر، ضبط خواهد شد.

– استفاده از فایلهای ترجمه شده یا ویراستاری شده جز برای ایران نیتیو، عرضه آن به دیگران، فروش آن به سایتها و موسسات دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت.

در صورتی که حجم فایلهای شما زیاد است میتوانید فایلها را همراه با مشخصات فردی به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید.

IranNative@gmail.com