تابلو اعلانات

ترجمه فارسی به انگلیسی بصورت تخصصی

اگر هدف شما از ترجمه متن خود، انجام یک کار کلاسی، چاپ مقاله در مجلات انگلیسی با نمایه ISC، ارسال مقاله به یک کنفرانس بین ­المللی در سطح متوسط و در کشورهایی که انگلیسی، زبان اصلی آنها نیست و یا ترجمه رزومه است، این نوع از خدمات ما را انتخاب نمایید. مترجمین این بخش، از بین مترجمانی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد یک رشته تخصصی یا کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و مترجمی هستند و در این سطح، بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهند نمود.

تعرفه ترجمه: هر واژه فارسی ۳۹ تومان

تخفیف: اگر متن شما بیش از ده هزار کلمه باشد هر واژه ۳۷ تومان در نظر گرفته خواهد شد.

موارد خاص: تعرفه ترجمه متون در رشته هایی همانند فلسفه ۲۵ درصد، حقوق، متون هنری و تاریخی و علوم سیاسی ۲۲ درصد بیشتر و پزشکی و متون فنی مهندسی ۱۴ درصد بیشتر از تعرفه سایر رشته ها میباشد. متون کمتر از چهارصد کلمه با تعرفه خاص محاسبه میگردد که میتوانید با استفاده از ماشین حساب زیر هزینه آن را برآورد نمایید.

لطفا ویدئوی معرفی ایران نیتیو در شبکه سوم سیما را در اینجا مشاهده نمایید.

  • محاسبه هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی
  • واریز هزینه ترجمه
  • ثبت سفارش

در بخش زیر میتوانید هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی خود را برآورد نمایید. با اینحال با ارسال فایل خود به ایمیل ما نیز به سرعت برای شما فاکتور صادر خواهد شد. در صورتی که شما نیازمند ترجمه فوری هستید، مطابق جدول زیر، زمان تحویل نصف خواهد شد و هزینه ترجمه پنجاه درصد افزایش میابد.

تعداد کلمات ترجمه:
زمان تحویل:

 

تعداد کلمات متنزمان تحویل عادی ترجمهزمان تحویل فوری ترجمه
بین یک تا هزار کلمهیک روز کاملنصف روز
بین هزار تا دو هزار کلمهسه روز کاملیک و نیم روز
بین دو هزار تا چهارهزار کلمهپنج روز کاملدو و نیم روز
بین چهار هزار تا شش هزار کلمهشش روز کاملسه روز
بین شش هزار تا ده هزار کلمههشت روزچهار روز
بیشتر از ده هزار کلمهلطفا تماس بگیریدلطفا تماس بگیرید

شما میتوانید بر مبنای فاکتور صادرشده، مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین از درگاه پرداخت امن زرین پال، موجود در پایین همین صفحه واریز نمایید و یا مستقیما به شماره کارت زیر در بانک پاسارگاد واریز نمایید.

لطفا در هنگام پرداخت از درگاه پرداخت الکترونیک، حتما قیمت را بر مبنای (ریال) وارد نموده و در بخش (توضیحات)، شماره فاکتور خود را به صورت دقیق ذکر نمایید.

شماره حسابشماره کارت نام صاحب حسابنام بانک
۲۹۸۸۰۰۰۱۰۴۷۱۴۱۳۱۵۰۲۲۲۹۱۰۱۴۱۲۷۴۱۷رضا جمالیپاسارگاد

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شما برسد.

IranNative@gmail.com

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را اشتباه وارد نموده اید و یا به پوشه اسپم ایمیل شما وارد شده است.

نام و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس شما

خدمت موردنظر

آپلود فایل

توضیحات مورد نیاز